Příběhy našich klientů

Jsme strategickým logistickým partnerem pro desítky firem. Denně expedujeme tisíce balíků pro firmy s ročním obratem od desítek do stovek miliónů korun.

Reference

Pro českou značku outdoorového a sportovního oblečení zajišťujeme celosvětové zásobování maloobchodních prodejen a distributorů, včetně mezinárodního doručování koncovým zákazníkům z e-shopu.

50%

snížení počtu zaměstnanců

Byli jsme součástí raketového nárůstu podnikání českého výrobce produktů z nanovlákenných materiálů. Na Heureka.cz jsme pomohli zvýšit zákaznické hodnocení z 56 % na 99 % během několika týdnů.

0,- Kč

investice do vlastního skladu a WMS

Vše začalo mimořádně úspěšnou crowdfundingovou kampaní na Kickstarteru. Pro unikátní ponožkoboty řídíme kompletní logistiku od příjmu až po expedici zákazníkům a B2B partnerům do celého světa.

5 let

spolupráce s námi

Jak vybrat logistického partnera?

Stáhněte si zdarma naši příručku.

Kompletní logistické služby

E-shop

Chcete věnovat rozvoji svého e-shopu maximum? Až 45 % času můžete ušetřit právě outsourcingem logistiky.

Crowdfunding

Rozhodli jste se svůj projekt rozjet na crowdfundingovém portálu? Pomůžeme vám uspokojit zákazníky po celém světě.

Subscription boxes

Zasíláte svým zákazníkům pravidelně předplacené balíčky? I o tento segment se umíme kvalitně postarat.

B2B logistika

Máte partnery, kterým posíláte větší množství zboží? Zajistíme paletovou i nadrozměrnou přepravu dle vašich potřeb.

Popis našich služeb

B2C Fulfillment

Zajistíme efektivní odbavování zásilek na míru pro vás. Přijatou objednávku vychystáme, zkompletujeme, zabalíme, vyexpedujeme a zajistíme číslo pro sledování zásilky. Vy se o nic nestaráte a platíte jen za to, co skutečně odešleme vašim zákazníkům.

B2B Fulfillment

Pokud prodáváte také skrze distributory a posíláte nadrozměrné zásilky, i o ně se postaráme. Stačí v našem systému jednoduše vytvořit B2B objednávku a následné vychystání a expedice objednávky je v našich rukou.

Skladování

Naše logistické centrum je navrženo a optimalizováno tak, aby všechny probíhající procesy měly hladký průběh. Je také zajištěno kamerovým a bezpečnostním systémem, takže se o své zboží nemusíte bát. Platíte pouze za místo, které využíváte.

Celosvětová doprava

Protože spolupracujeme s těmi nejlepšími dopravci na světě, umíme vám zajistit spolehlivost při doručování zásilek. Díky našemu partnerství získáte podstatně nižší ceny, než najdete v běžných cenících. Od teď budete mít rychlou dopravu za příznivé ceny.

Cla

Celní řízení je mnohdy otázkou náročného papírování. Vyřídit vše tak, aby zboží putovalo bez problémů do celého světa, může být otázkou spousty času a nemalých finančních nákladů. Celkový proces celního řízení pro vás rádi vyřídíme.

Reklamace

Občas bohužel nastane situace, kdy zboží k vašemu zákazníkovi nedorazí. Tuto situaci neprodleně řešíme s dopravci a zajistíme vám kompletní servis a komunikaci při reklamačním řízení.

Vratky

Nepřevzal si váš zákazník zásilku, reklamuje zboží s výrobní vadou nebo se rozhodl zboží vrátit? V rámci reverzní logistiky vaše zboží přijmeme, zkontrolujeme a podnikneme další kroky v rámci efektivního řízení zásob.

Personalizace

Ve Skladonu umíme flexibilně reagovat na vaše požadavky při balení. Chcete přidat kartičku s poděkováním, malý dárek nebo letáček s informacemi? Rádi to pro vás uděláme. Požadujete kontrolu kvality nebo speciální balení? Ani to není problém.

Další služby

Pro úplnou komplexnost našich služeb vám také nabízíme zajištění obalového materiálu, kvantitativní inventuru, štítkování, finalizaci produktu, klientský servis a další.

Slevy u našich dopravců (20+)

Česká poštaUPSGLSZasilkovnaDHLPPL

7 výhod outsourcingu logistiky

Globální růst

Rozšiřte svůj business za hranice státu či kontinentu za předpokladu minimálních kapitálových investic a našeho know-how.

7

Snížení fixních nákladů

Neplatíte personální náklady za zaměstnance ve skladu, pronájem a pojištění skladu, výdaje za energie atp.

1

Slevy za dopravu

Díky kumulaci zásilek našich klientů dosáhnete na výrazné množstevní slevy za dopravu.

2

Logistiku bez starostí
máte na dosah